• Iddaa’da kaybetmeye son!
  Yeni para rehberiniz...
  İddaa’da kazanmayı alışkanlık haline getireceksiniz.
  Kendi analizinizi kendiniz yapın. Artık kimseden analiz / kupon istemenize gerek kalmadı.
 • İddaa'nın Kazananı Siz Olun!
  Artık Kaybetmeye Son!
  Hızlı ve akıcı arayüz, anlaşılır analiz sonuçları, esnek analiz imkanı...
 • Hızlı analiz imkanı...
  Sade ve anlaşılır analiz ekranı...
  Hızlı ve kolay analiz ile başkalarından kupon istemeye son!
  Herkes kendi kuponunu kendi analiz edip kazanacak!
  Tahmin Rehberim ile her zaman kazanın...

Değerli Tahminrehberim ailesi,

Sizler için hizmete sunduğumuz oran analiz sistemimizin kullanımı hakkın da bilgi amaçlı bir doküman hazırlamak istedik. Ancak yine de kullanımın da zorlanmanız halin de gerek sitemiz üzerinden canlı destek hattımızdan, iletişim sayfasın da yer alan mailden gerek facebook sayfamız ve grubumuzdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kısaca bahsetmek gerekirse tahmin rehberim, ülkemize iddaa markasıyla ilk olarak giriş yaptığı 2004 tarihinden itibaren yer alan, oynanmış tüm maçların oranları ve diğer tüm bilgilerinin yer aldığı güncel, eksiksiz bir veri tabanı içerisin de sizlerin kolaylıkla maçları 45 + filtre ile analiz etmenize yarayan oran analiz sistemidir.

Peki biz size ne sunuyoruz ? Sizler için vermiş olduğumuz hizmet nedir ?

İnternet ortamın da eksiksiz olduğu söylenip, ancak içerisi tamamen güncel olmayan bir veri tabanı değil de tamamen eksiksiz ve oynanmış tüm liglere ait futbol maçlarının oranları, saatleri, tarih ve diğer tüm bilgileri ile birlikte sizlerin iddaa’da kolaylıkla analiz etmenizi sağlayacak, zamanınızı harcamayacak güzel bir sistem sunuyoruz.

İddaa’da oranlarla haşir neşir olanlar mutlaka sistemimizi mutlaka daha iyi anlayacak ve ne kadar işe yaradığını daha kullanmadan bilecektir. Ancak bahsin sadece geçmiş maçların oranların da bitmediğini, farklı filtreleme taktikleriyle doğru maçı bulabilmek için oldukça fazla vakit harcanması gerektiğini de mutlaka herkes az çok tahmin ediyordur.

İşte bu farklı filtreleme teknikleri, doğru maçı bulabilme, çok fazla zaman harcamama gibi problemleri aşmak için, kullanımı oldukça kolay, hızlı bir sistemi sizlerin hizmetine sunmaya karar verdik.

Aşağıdaki resimde görüldüğü üzere sarıyla işaretlenen, bölümler güncel oynanmamış ve analiz etmek için seçmeniz gereken maçların bulunduğu bölümdür. Sarıyla işaretlenmiş olan ok’a tıklamanız halin de tüm maçlar listelenecektir.

Yukarıdaki resimde yer alan sarıyla işaretlenmiş ok’a tıklamanız halinde aşağıdaki gibi güncel maçların listesini görebilirsiniz.

Aşağıdaki ekan görüntüsün de ise sağ tarafta yer alan filtre seçim ekranın da çıkan filtreleme seçenekleri yer almaktadır. Sarı ile işaretlenmiş olan, ok’a tıklamanız halinde 45+ filtreleme seçeneklerine ulaşabilir, burada gerek bizim sizler için paylaştığımız gerekse sizlerin kendi analizleri ve çalışmasıyla gerçekleştirdiği farklı filtreleme tekniklerini deneyerek, maçları kolaylıkla analiz edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken filtrelemek istediğiniz seçenekleri tek tek işaretlemek ve sonrasın da yine sağ tarafta yer alan ‘FİLTRELE’ butonuna basarak, analiz etmek istediğiniz maçla ilgili sonuçları aşağıdaki tabloda göründüğü gibi listelemektir. Bir sonraki maçın analizine geçmek için ise yine sağ tarafta yer alan ‘SONRAKİ’ butonuna tıklayarak geçebilirsiniz. Önceki maçın analizine dönmek için ise tek yapmanız gereken ‘ÖNCEKİ’ butonuna tıklayarak kolayca inceleyebilirsiniz.

Umarım siz değerli üyelerimiz için bir nebze de olsa yardımcı olabilmişizdir. Dediğimiz gibi eğer halen problem yaşıyor olursanız, bizlere mutlaka canlı destek hattımızdan veya facebook sayfa ve grubumuzdan ulaşabilirsiniz. tüm tahmin rehberim ailesine bol şanslar ve bol kazançlar diliyoruz. tekrar aramıza hoşgeldiniz.

Oran Analizi Ekranımızın Kullanım Videosu:

Responsive

Responsive tasarım ile her ekranda en kaliteli görüntüye ulaşın.

Kolay Kullanım

En kolay İddaa Analiz uygulamasını kullanın.

Hızlı Analiz

Geliştirilmiş sorgulama altyapısı ile en hızlı analizleri siz yapın.

Sağlam Altyapı

Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek için sürekli altyapımızı geliştiriyoruz.

Fiyat Avantajı

Rakipleri arasında en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Hep Güncel

En güncel teknolojiler ile verdiğiniz ücretin tam karşılığını almanız için çalışıyoruz.