SIK SORULAN ÜYELİK SORULARI

Nasıl Üye Olabilirim?

TahminRehberim.com'a uygun fiyatlı üyelik seçeneklerinden birisini seçtikten sonra üyelik ücretini ödeyerek sistemimize üye olabilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Üyelik ücretini banka hesalarımıza IBAN üzerinden Havale/EFT ile yapabilir veya Cepbank üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Kısa bir süre sonra kredi kartı ile ödeme almak için altyapımızı geliştiriyoruz.Şimdilik hesaplarımıza Havale/EFT veya CepBank ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme Yaptıktan Sonra Üyeliğim Ne Zaman Aktif Olur?

Ödeme yaptıktan sonra bize ödeme bildirim formundan kullanıcı adınızı ilettiğiniz anda ek kısa sürede hesabınız aktifleştirilir.

Üyelik Satın Aldığımda Sitenizdeki Hangi İmkanlardan Yararlanabilirim?

Sitemizde kısmi araç kullanım üyeliği gibi bir durum yoktur. Üyelik satın aldığınızda internet sitemizdeki her türlü imkandan yararlanabilirsiniz.

Üyelik Satın Aldığımda Sınırsızca Kullanabilecek Miyim?

Çok doğaldır ki; üyeliklerin kullanımı için sınırlama getirmemiz gerekmektedir. Çünkü 1 üyelik alıp bunu başkalarına satma, toplu halde birleşerek üyelik satın alma gibi, hakkaniyet sınırlarını aşan ve kötü niyetli kullanımların önüne geçerek engellemeliyiz. Üyeliğinin ücretini hakkıyla ödeyen üyelerimize karşı bu bizim asli sorumluluğumuzdur. Bu amaçla 1 üyeliğin gün içinde 1'den fazla sayıda kullanımı konusunda bir sınırlama getirilmiştir. Aynı cihaz ile (telefon, tablet, laptop, vs.) aynı gün içinde dilediğiniz kadar fazla sayıda yerden programı kullanabilirsiniz. Ancak farklı cihazlardan giriş yaptığınızda IP bilgisine kısmen bağlı ancak tam olarak bağlı olmayan bir yapıda sistem sizin çoklu giriş yaptığınızı anlar. Eğer günlük çoklu giriş kotanızı aşarsanız size bununla ilgili bir uyarı mesajı gösterilir. Bu kota sistem tarafında otomatik ayarlanan bir özellik olup bizim açmamız, kapatmamız veya değiştirmemiz mümkün değildir. Bu amaçla bize gelen talepler geri çevrilmektedir. Sisteme tekrar ne zaman giriş yapabileceğiniz, size gösterilen iletide tüm ayrıntısıyla yazıyor olacaktır. Eğer böyle durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız giriş yaptığınız cihaz sayısı kadar farklı sayıda üyelik satın almayı da seçebilirsiniz.

Ancak aynı cihazdan aynı kişi tarafından programı kullanırken hiçbir kısıtlama yoktur ve sistemi tüm özellikleri ile sınırsızca kullanabilirsiniz. Günlük şu kadar sayıda filtreleme, bu kadar sayıda maç analizi gibi kısıtlamalar kesinlikle yoktur.